Tarih : 27.11.2016 - 09:20

Geleceğin Şehirleri Avrasya Kent Fuarı'nda Görücüye Çıktı

Reed Tüyap bünyesinde bu sene ilk defa gerçekleştirilen Avrasya Kent Fuarı - Yaşanabilir Kentler için Altyapı Çevre Düzenlemeleri Fuarı, Avrasya bölgesinden yüksek seviyedeki karar vericileri bir araya getirerek kentsel gelişimi ön plana çıkardı.

 

Geniş kapsamı ile birçok kitleye hitap eden Avrasya Kent Fuarı, Kentsel Dekorasyon, spor, eğlence, araç ve teknolojilerden altyapı ve geri dönüşüme kadar şehrin bütün ihtiyaçlarını Tüyap çatısı altında topladı.

 

Avrasya Kent Fuar ekibi bu fuar için Avrasya bölgesinin gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerden yüksek seviyeli karar vericilerini ağırlayarak katılımcıları ile verimli iş görüşmeleri gerçekleştirmelerine yardımcı oldu.

 

Türkiye'den çok sayıda belediye, inşaat firması, peyzaj mimarları, şehir planlamacıları ve mühendislerin katıldığı fuar, artan kentsel dönüşüm ve altyapı projelerinin şekil aldığı fuar, 24-27 Kasım tarihleri arasında 7. Maden Türkiye Fuarı ve 9. Kauçuk Endüstrisi Fuarı ile eş zamanlı olarak 4 gün boyunca Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece – İstanbul'da düzenlendi.

Diğer Haberler