Tarih : 02.02.2019 - 17:08

IBAKTECH'in Teknoloji Serüveni

Türkiye’de 6 milyar doların üzerinde pazar payına sahip Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamülleri sektörünün buluşma noktası IBAKTECH fuarları (Ekmek, Pasta, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı ) sektörün hızlı gelişimini ve yüksek potansiyelini destekleyen en önemli ticaret merkezlerinden biri olmayı sürdürüyor.

 

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından iki yılda bir düzenlenen Ibaktech Ankara; Ankara, İstanbul, Konya, Eskişehir, Kayseri, Balıkesir, Adana, Zonguldak, Samsun, Bursa ve İzmir gibi birçok ilden binlerce yatırımcıyı ağırlıyor. 7-10 Mart tarihleri arasında, ATO Congresium’daki 10 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek organizasyonda; 100’ün üzerinde katılımcı ve 20 bine yakın ziyaretçiye ulaşılması hedefleniyor.

 

LEZZETİN TARİHİ AR-GE İLE BULUŞUYOR

Avrasya fırıncılık ve pastacılık sektöründeki lider konumunu İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirdiği fuarlarda kanıtlayan Ibaktech, verimli iş bağlantılarıyla birlikte ziyaretçilere, sektördeki son gelişmeleri deneyimleme fırsatı sunuyor. Türk mutfağının ve teknolojinin kapılarını ardına kadar açan Ibaktech Ankara, ilgili tüm sektörlerin profesyonellerini bir araya getiriyor. Türkiye’nin güçlü mutfak kültürünü tanıtacak fuarda; ekmek, hamur, ambalaj makinaları, ekmek ve pasta katkı maddeleri, gıda ve içecek, çikolatacılık, fırın ve pastane ekipmanları, dondurma, pişiriciler, soğutma grupları, dondurulmuş ürünler ve dekor malzemeleri yer alacak.

 

2018 yılında Ibaktech; İstanbul’da 115 ülkeden 81 bin 278 ziyaretçi, İzmir’de ise 10 bin 532 ziyaretçi ağırladı.

 

Diğer Haberler