Tarih : 09.09.2017 - 10:15

Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması

Konseptini, yenileyen tarım fuarı Growtech Eurasia, 2017 yılı hazırlıklarını ‘Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması’ mottosuyla sürdürüyor. Bu yıl, 29 Kasım- 02 Aralık 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da yapılacak Growtech Eurasia’nın 2017 yılı hedefi; 30 ülkeden 800’ün üzerinde katılımcı firmayı ve 85 ülkeden, 85 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlayarak bir önceki yılın 80.000 ziyaretçi rekorunu kırmak.

 

Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 17. yaşını kutluyor. Bu yıl fuara 30’u aşkın ülkeden 800’den fazla lider firma ve markanın yanısıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek 85 ülkeden 85 binin üzerinde sektör profesyonelinin Growtech Eurasia 2017 Tarım Fuarı’nda ağırlanması hedefleniyor.

 

Fuar programı kapsamında; Ekonomi Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak ve fuar boyunca devam edecek.

 

Growtech Eurasia 2017 kapsamında ayrıca, tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve inovatif çalışmalarına yönelik,onuncu kez Growtech Tarım Ödülleri verilecek.

Diğer Haberler