Tarih : 19.12.2017 - 10:01

Kozmetik ve Bakım Sektörü Mart'ta Buluşuyor

29 yıldır gerçekleştiği ilk yıldan bu yana sektörün en önemli ve lider organizasyonu olma özelliğini koruyan Güzellik & Bakım Fuarı bu yıl da sektördeki en yeni ürün ve yöntemleri ziyaretçileriyle 22- 25 Mart tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu ve İstanbul Kongre Merkezi Fuar Salonu’nda buluşturacak.

 

Geçtiğimiz yıl 19 ülkeden 176 katılımcı firma ve 17.813 ziyaretçiyi ağırlayan fuarda 568 farklı marka da temsil edildi. Önümüzdeki yıl ise fuar alanının da büyümesiyle birlikte bu sayının katlanarak artması bekleniyor.

 

TG Expo’nun organizatörlüğünde gerçekleşecek olan Güzellik &Bakım 2018 Türkiye’den ve dünyadan sektör devi firmaları ağırlarken doktorlar, estetisyenler, dermatologlar, güzellik uzmanları, hastane satın alma yetkilileri, güzellik merkezi sahipleri gibi profesyonel bir ziyaretçi kitlesini de bir araya getirecek.

 

KLASİK FUARCILIK ANLAYIŞINA YENİ BİR DİNAMİZM GETİREN ENTKİNLİKLER GÜZELLİK & BAKIM 2018 İLE EŞ ZAMANLI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK

 

Güzellik & Bakım Fuarı aynı zamanda bünyesinde yer alan B2B organizasyonlar ve zirvelerle de klasik fuarcılık anlayışına yeni bir dinamizm getiriyor. Güzellik & Bakım Zirvesi bu sene ilk kez Güzellik & Bakım Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Zengin içerikli ve sektördeki son trendlerin yer aldığı workshoplar, söyleşiler, yarışmalar ve panellerin bulunduğu zirvede yer alacak olan birçok firma marka görünürlüğünü hem fuarın geniş ziyaretçi kitlesi, hem de sektör profesyonellerinin katılacağı etkinlikler sayesinde daha fazla arttırma şansı yakalayacak.

 

Güzellik & Bakım Fuarı kapsamında organize edilenB2B iş görüşmeleri, güzellik ve kozmetik sektörü profesyonelleri, güzellik merkezi sahipleri, yatırımcılar, önemli karar yetkilileri ve sektör girişimcileri için yeni iş birlikleri ve önemli görüşmeler bakımından eşsiz bir platform sağlıyor.

 

Dünyanın farklı noktalarından gelerek B2B toplantılarına katılan pek çok şirket, yeni iş birlikleri, stratejik ortaklıklar ve yeni iş çözümleri ile güçlerine güç katıyorlar.B2B platformunda Kuzey Afrika, Orta Doğu, Körfez ülkeleri, İran ve Rusya başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından katılacak alım heyetleri ile görüşen şirketler ihracatlarını güçlendirebilme, hedef pazarlara kolayla ulaşabilecek iş birlikleri yapma şansına sahip olacaklar.

Diğer Haberler