Tarih : 02.05.2018 - 10:55

3 Sektör Tek Platformda Bir Araya Geliyor

Türk gıda sektörünün en büyük uluslararası ticaret platformu olmaya aday CNR Food İstanbul Fuarı 5 - 8 Eylül 2018’de ulaşım ve hizmet kalitesi ile Avrasya’nın en avantajlı ve en büyük fuar merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.
 
 
CNR Holding, ilk günkü gibi heyecanını kaybetmeden büyük bir coşkuyla organize ettiği fuarlarına geçtiğimiz yıllarda başarı ile gerçekleştirdiği Food İstanbul Fuarı’nı yeniden ekleyerek daha da büyümenin gururuyla yoluna devam ediyor.
 
 
Özellikle son 10 yılda önemli bir başarı grafiği sergileyen Türk gıda ve içecek sanayi, gayrisafi milli hasıla içerisinde 300 milyar TL’ye yaklaşan payı, 40 bine ulaşan işletmesi ve 400 bini aşan çalışanıyla ülkenin en dinamik ve üretken sektörlerinden biri konumundadır.
 
 
Uluslararası pazarda gıda sektörünün; ürünlerine değer katacak yenilikçi, güvenilir, yüksek kalitede çözümler üreterek rekabet gücünün artmasına olanak tanıyacak  fuar, CNR Holding’in deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücünü birleştirerek, ziyaretçilerinin;  gıda sektörünün tarladan sofraya gelene kadarki süreçte tüm yenilik ve çeşitlerini keşfedebilecekleri küresel bir buluşma noktası olacak.
 
 
CNR Holding’in uluslararası alanda 30 yılı aşkın tecrübesi ve İİB(İstanbul İhracatçı Birlikleri)’in de değerli katkılarıyla fuarın, 60 bin metrekare alanda 1000’in üzerinde markanın katılımıyla 35 bin profesyoneli ağırlaması hedefleniyor. Fuarda, Türkiye, Avrupa, Orta Doğu-Kuzey Afrika bölgelerinden, Rusya ve Balkanlardan gelecek sektör profesyonelleri ile iletişim ve yeni iş bağlantıları gerçekleştirilecek.

Diğer Haberler