Tarih : 16.10.2018 - 15:43

Kağıt Endüstrisi Beyrut'ta Buluşacak

Paper One Show Kağıt Fuarı, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde, sektörün uzun zamandır beklediği gerçek ticari bir arena olarak faaliyet göstermektedir. 5. Uluslararası Kağıt Fuarı Paper One Show Beirut 2019, 28-30 Ocak tarihleri arasında Beil Fuar Alanında düzenleniyor. Fuara, Ortadoğu, Avrupa, Körfez ve Arap ülkeleri başta olmak üzere 60’dan fazla ülkeden yatırımcının katılması bekleniyor.

 

AL FURAT Fuarcılık ve AL FURAT Kağıtçılık'ın, kağıt sektöründeki 30 yıla yakın tecrübesi ile sektörün en önemli kağıt firmalarını Beyrut’ta bir araya getirip Arap Kağıt, Baskı ve Paketleme Federasyonun desteği ile fuarın kapılarını, 28 Ocak 2019 tarihinde açacak. Kağıt endüstrisinde yer alan firmalar,  ürünler ve sektörün profesyonelleri Paper One Show Beirut 2019 fuarında bir araya gelecek.

 

2017 yılında Sharjah’ta 4’üncüsü düzenlenen Paper One Show fuarımıza, kağıt sektöründeki, 26 farklı ülkeden,  100 uluslararası firma katılım gösterdi. Katılımcılar sektör ile ilgili kağıt, karton üretim, dönüşüm makinaları, kağıt değirmenleri üretim hatları, hammade, kimyasallar, yedek parça, aksesuar, bitmiş ürün ve bunların ticareti konularında yeni teknolojilerini fuarda sergilediler.

 

Paper One Show Birleşik Arap Emirlikleri ve komşu ülkelerin pazarlarına erişim için mükemmel bir fırsat oluşturmuştur. 2.500 profesyonel ziyaretçi, Avrupa, Kuzey Afrika, Asya ve Körfez ülkelerinden 3 gün boyunca 55 farklı ülkeden, fuara ziyarette bulunmuştur.

 

Aynı çatı altında tüm sektörü bir araya getirme imkanı sunacak olan Paper One Show Beirut 2019, Kağıt Fuarı endüstri yelpazesinde daha geniş müşteri portföyüne erişim olanağı sağlıyor.

 

Dünyanın dört bir yanından üst düzey yöneticilerle görüşme fırsatları!

Paper One Show Beyrut 2019 fuarı, çoğunluğu firma sahibi ve genel müdür olan profesyonel ziyaretçilerin  iş anlaşması yapmak amacıyla bir araya gelmesini sağlar. Fuarı ziyaret edecek kişilerin büyük çoğunluğunun, sektördeki yeni teknolojileri yakından görmek, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen; üretici ve toptancı firmaların CEO ları, genel müdürleri, genel müdür yardımcıları, finansman yöneticileri, teknik departman yöneticileri, satın alma müdürleri, acentalar ve mühendisler oluşturmaktadır. 

 

Paper One Show Beyrut 2019, bölgenin en önemli kağıt fuarı olarak, stratejik konumu ve ticari vizyonu sebebiyle, Asya, Avrupa ve Orta Doğu’nun tam merkezinde üreticileri ve alıcıları kolaylıkla bir araya getirebilme avantajı sağlıyor.

 

Paper One Show Beyrut 2019, önemli bir buluşma noktası olarak katılımcı firmaları, hedef ziyaretçi kitleleriyle buluşturmanın yanı sıra, sektörün kendi içinde yeni iş bağlantıları kurmaları adına mükemmel bir platform oluşturacaktır.

Diğer Haberler