Tarih : 06.05.2017 - 10:39

Anadolu Markaları Antalya'da Buluşuyor

Anadolu yatırımcıları ile marka firmalarını Antalya’da buluşturmayı hedefleyen Antalya Bayilik/Franchise Expo Eurasia 18-21 Mayıs 2017 Tarihlerinde Antalya Expo Center (ANFAŞ)’da düzenlenecek. Fuara Kuveyt, Yemen, İngiltere, Irak ve İran gibi ülkelerden de katılım olacak.

 

Anadolu yatırımcılarını sezon öncesi, yatırımların ve yatırım arayışlarının arttığı bahar aylarında markalarla buluşturmayı hedefleyen Antalya Bayilik FuarıFranchise Expo Eurasia’nın ilk senesinde 100 markanın tanıtılması hedefleniyor. Fuar yaklaştıkça franchise ile büyüyen sektör temsilcilerinin ve ziyaretçilerin ilgisi artarak devam ediyor.

 

Kimler Katılıyor?

İlk yılında 10 bin metrekare alanda, gıda ve içecek, hizmet, emlak, iklimlendirme, eğitim, telekom-bilişim, züccaciye, enerji, tekstil-hazır giyim, kuru temizleme, kişisel bakım-medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı-aksesuar, ayakkabı, mobilya, turizm, otomotiv ve enerji gibi farklı sektörlerden 100 yerli ve yabancı Franchise ve Master Franchise Marka ile 4000’i profesyonel 40 bin yatırımcıyı bir araya getirmeyi amaçlayan Antalya Bayilik FuarıFranchise Expo Eurasia Fuarı’na şu ana kadar Antalya Gazozu, AlfaShield, Alfa Dil Okulları ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Altın Emlak, Akaroğlu Baklava, Lezizadıyaman Çiğköfte, Balarısı, Battalbey Tekstil ve Çiğköfte, BMC, Çıtır Fincan, Devir Patent, 1983 Beyoğlu Çikolata&Kahve, Engelsiz Erişim Merkezi, e-Ofis, Galanz, Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı, Hat Döner, Hacıalioğlu Çiğköftecisi, Kono Pizza, Lisani Eğitim Kurumları, Makarna’s, Newyork City Sosis, Ömerefendi Türk Kahvesi, Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi, Prodev, Ziyafet Çiğköfte, Gözde Börek, SUBWAY firmaları katılımlarını kesinleştirerek sözleşmelerini yaptılar.

 

Katılımcılara KOSGEB Desteği

Fuar bu yıl ilk kez düzenleniyor olmasına rağmen KOSGEB tarafından teşvik kapsamına alındı. Yatırımcılar KOSGEB’in destek programlarından yararlanabilecek. Buna göre fuar için KOSGEB’e başvuran firmalar metrekare başına 100 TL’ye varan KOSGEB desteği alabilecek.

 

‘İlk’lerin peşinde değil,‘en’lerin peşinde olan ve TOBB Yurtiçi Fuar Düzenleme Yetki Belgesi’ne sahip ALTIN ARI Fuarcılık Tic. Ltd. Şti yurtdışı fuarcılık alanındaki tecrübesi ile Kuveyt, Yemen, İngiltere, Irak ve İran gibi ülkelerden katılımcıları fuarda ağırlayacak.

Diğer Haberler