Tarih : 22.05.2017 - 09:09

3. Eksposhoes İstanbul Başladı

EKS Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen 3.EKSPOSHOES İSTANBUL Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı, İstanbul – Pullman Kongre Merkezi'nde başladı.

 

Kosgeb desteğiyle, 16.000 m2 alanda düzenlenecek Eksposhoes’da; Türk Ayakkabı - Saraciye sektörünün, ihracat kapasitesi olan 100 seçkin ve köklü firması 2017 – 2018  yılı trendleri ve yeni tasarım ürünlerini sergiliyor.

 

Eksposhoes Türkiye ekonomi ve ayakkabı sektörünün merkezi olan İstanbul’da, Basın Ekspres Yolu üzerinde, Atatürk Havalimanı'na 3 km mesafede, şehir merkezi, ayakkabı ticareti ve ayakkabı merkezlerinin yakınında bulunan, yeni ve modern Pulman Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Fuar 25 Mayıs tarihine kadar açık kalacak.

 

Kasım 2016 tarihinde 2.si düzenlenen Eksposhoes, Butik Fuar – Otel Fuarı konseptiyle hem katılımcılardan hem de ziyaretçilerden tam not almıştı. Yaklaşık 100 firmanın katıldığı fuarı, 47 ülkeden 821'i yabancı olmak üzere toplam 7.218 kişi ziyaret etmişti.

 

Katılımcılar stand dahil sistemde katıldıkları fuarda, maliyetlerini düşürürken, zahmetsiz bir fuar geçirdiler. Butik fuar konseptinde firma başına düşen ziyaretçi sayısı artarken, hem katılımcı hem ziyaretçi için kaliteli görüşmeler yaşandı. Özellikle yurtdışından gelen ziyaretçi alıcılar otel masraflarının Eks Fuarcılık tarafından karşılanmasından, yeni modern bir otelde konaklamaktan, asansörle fuar salonlarına zahmetsizce ulaşmalarından ve havalimanı – fuar alanı ulaşımlarının kısa sürede gerçekleşmesinden memnun kaldılar.

 

Eksposhoes, yurtdışı alım heyetleri ve yurtiçinden seçkin ayakkabı zincirleri, vitrinlerinde ayakkabı ve saraciye ürünlerine yer veren büyük avmler, ayakkabı toptancıları ve mağazaları, sektörel kurum ve sektörel basın-yayın kuruluşları ile birlikte sektörü oluşturan tüm bileşenleri bir araya getiriyor.

Diğer Haberler