Tarih : 16.08.2019 - 12:29

Sleepwell Expo, Yatak Endüstrisini 6. Kez Bir Araya Getirecek

Türkiye’nin yatak ve uyku ürünleri konusunda ilk ve tek fuarı olan Uluslararası Sleep Well Expo, 25 – 28 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. 6. kez tüm sektörü bir araya getirecek olan fuar, sektör liderlerini İstanbul’da toplayacak.

 

Fuara özel ziyaretçi çalışması yapılan Sleep Well Expo Türkiye’de yatak endüstrisine ait ilk ve tek spesifik fuar olma özelliği ile Voli Fuar tarafından düzenleniyor. Sektörün sesi sayılan Sleep Well ve Sleep Tech Dergileri, Sleep Well Expo’nun ana basın sponsoru olarak fuar tanıtım çalışmalarına destek oluyor.

 

Dünya Genelinde Tanıtım Çalışmaları Sürüyor

 

Sleep Well Expo’nun dünya genelinde tanıtım çalışmalarının sürdüğünü belirten Voli Fuar Genel Müdürü Mehmet Söztutan, “Önümüzdeki fuar için, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ile birlikte Avrupa ve dünya genelinde tanıtım çalışmalarına da şimdiden başladıklarını ifade ederek, 2019 yılı fuarında tüm markalarla birlikte sektörü geliştirmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına Türkiye’nin dünyadaki pazar payının arttırılması için çalışacaklarını belirtti.

 

 

 

Sleep Well Expo; yaylı yataklar, visko yataklar, lateks yataklar, uyku sistemleri, rulo yataklar, karyola sistemleri, visko yastıklar, medikal yastıklar, kaz tüyü yastıklar, çocuk yatakları,  yatak koruyucu alezler, hareketli yataklar, özel sipariş yataklar, at kıllı yataklar, kişiye özel yataklar, yuvarlak yataklar, doğal yataklar, medikal yataklar, akıllı yataklar, kaz tüyü yorganlar, bazalar, metal karyolalar, yatak başları, makina ve makina ekipmanları olmak üzere oldukça geniş bir katılımcı profiline sahip. 6. Kez kapılarını açacak olan fuar, KOSGEB tarafından da destekleniyor.

 

"Uyku Ürünleri ve Yatak Üreticilerinin Yanındayız"

 

Geçtiğimiz yıllarda da yatak endüstrisi temsilcilerinin fuarla ilgili izlenimleri alınarak ilerlendiğini belirten Voli Fuar Genel Müdürü Mehmet Söztutan, fuarla ilgili tüm sektör temsilcilerinin ziyaret edildiğini, ihracatçıya yeni pazarlar anlamında destek verilmeye çalışıldığını, ihracat ve dış ticaret anlamında verimli bir fuar için hazırlıkların son hızla sürdüğünü belirtti. Söztutan, "Fuarın, Türkiye’deki uyku ürünleri üreticilerine büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz" dedi. İstihdama katkı sağladıklarını da ayrıca dile getiren Mehmet Söztutan, sektöre dair her şeyin bu fuarda bir arada gözler önünde olacağını dile getirdi.

 

Fuar, katılımcı firmaları hedef ziyaretçi kitleleriyle buluşturmanın yanı sıra kendi aralarında yeni iş bağlantıları kurmaları için de mükemmel bir platform oluşturuyor.

 

Sektöre ilgi duyan tüm ziyaretçilerin www.sleepwellexpo.com sitesinden online davetiye edinebileceği Sleep Well Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nin 9 ve 10. holünde 4 gün boyunca 09:30 – 18:30 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Diğer Haberler