Tarih : 26.09.2018 - 09:56

YATAK ENDÜSTRİSİ SLEEPWELL'DE

Yatak endüstrisine yepyeni açılımlar sunmayı hedefleyen Sleepwell Expo Fuarı, sektörü canlandırmak ve yatak endüstrisi liderlerini İstanbul’da toplamak amacıyla, organizasyona ev sahipliği yapıyor. Genişleyen ziyaretçi ağının çeşitliliğinden dolayı dikkatleri üzerine çeken Sleepwell Expo, Türkiye’de yatak sanayine ait ilk ve tek spesifik fuar olma özelliği ile Voli Fuar tarafından İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleniyor.

Sektörün hammadde, yatak ana sanayi, yan sanayi ve makine yatırımlarını yönlendiren firmalar, Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nin en kapsamlı yatak ana sanayi, yan sanayi, makine ve ekipmanları fuarında yerini alıyor. İvmeyi yakalayan fuar, büyümeye devam ediyor.

Fuar katılımcısı çok sayıda firma tarafından olumlu yorumlar alan ve sektör tarafından sahiplenilen fuarda endüstriyel alıcıların çoğunlukta olması, fuarın en memnun edici yönü olmaya devam ediyor. Nitelikli kişilerin gelerek endüstrinin pek çok ürününü fuarda görmesi, hızlı bir şekilde

inovasyon yapması, Sleepwell Expo’nun Türkiye için değerli bir marka olma yolunda ilerlemesine fırsat tanıyor. 

 

Sleepwell Expo’dan Notlar

  • Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetler ile Balkan ülkeleri, Sleepwell Expo Fuarı’nda önemli satın alımlar gerçekleştiriyor.
  • İstanbul’un hedeflenen bölgelere, birkaç saatlik uçuş mesafesinde olması Sleepwell Expo Fuarı’nın tercih edilmesini ve kolay ulaşılabilir olmasını sağlıyor. Fuara gelen ziyaretçiler hem İstanbul’u gezme hem de iş yapma olanağına sahip oluyor.
  • Ortadoğu ve Rusya’ya vizesiz seyahat edilebilmesi ile özellikle bu bölgelerden uluslararası ziyaretçilerle karşılaşma imkanı ve yeni iş fırsatları yakalanıyor.
  • Avrasya bölgesindeki ülkeler sahip oldukları dinamik nüfus yapıları, yükselen alım güçleri, kültürel bağları ve ticaret potansiyelleri ile Türkiye’deki yatak sektörlerinin hedef ihracat pazarları arasında yer alıyor.
  • Sleepwell Expo Fuarı önemli iş bağlantıları kurulmasına hizmet eden, katılımcı firmalar için satış ve pazarlama fırsatları oluşturan en etkili uluslararası ticari etkinlik olmayı hedefliyor.
  • Geçtiğimiz yıl 4. sü yapılan fuarda, 74’ü yerli, 13’ü yabancı olmak üzere toplam 87 katılımcı yer alırken, 4103 profesyonel ziyaretçi de fuarı ziyaret ettiler.

Sleepwell Expo, 4 gün boyunca 09:30 – 18:30 saatleri arasında açık olacak.

Diğer Haberler