Tarih : 30.05.2017 - 09:14

Gıda ve Ambalaj Sektörü Eylül'ü Bekliyor

2011 yılından beri ihracatı her sene yüzde 15 artan ve pazar büyüklüğü 20 milyar dolara ulaşan ambalaj sektörü temsilcileri ve stratejik paydaşları, 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de bir araya gelecek. 

 

İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) desteğiyle düzenlenecek olan Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı ile eşzamanlı düzenlenecek olan CNR Ambalaj İstanbul, uluslararası pazarda ambalaj sektörünün; ürünlerine değer katacak yenilikçi, güvenilir, yüksek kalitede çözümler üreterek rekabet gücünün artmasına olanak tanıyacak. CNR Ambalaj İstanbul, CNR’ın deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücünü birleştirerek ziyaretçilerinin; ambalaj, paketleme ve gıda teknolojileri sektörünün tüm yenilik ve çeşitlerini keşfedebilecekleri küresel bir buluşma noktası olacak.

 

CNR Holding’in uluslararası alanda 30 yılı aşkın tecrübesi ile fuarın, 20 bin metrekare alanda 1000’e yakın markanın katılımıyla 20 bin profesyoneli ağırlaması hedefleniyor. CNR Ambalaj İstanbul’da, Orta ve Batı Avrupa, Ortadoğu, Amerika, Afrika bölgeleri ile Rusya ve Balkanlardan gelecek ambalaj, paketleme, gıda teknolojileri sektör profesyonelleri ile iletişim ve yeni iş bağlantıları gerçekleştirilecek.

Diğer Haberler