Tarih : 06.10.2017 - 09:28

Yüzey İşlem Sektörünün Buluşma Noktası

Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı gerçekleşen “4. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı” PaintExpo Eurasia 2017 ve “3. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı ”STT Show Eurasia 2017 endüstriyel kaplama teknolojileri ve yüzey işlem sektörüne yön veren lider firmaları bir araya getiriyor.

 

Endüstriyel kaplama teknolojileri ve yüzey işlemleri başta otomotiv ve yan sanayi, demiryolları, gemicilik & tersaneler, havacılık, tesis & makina imalat sektörleri, metal ve sac işleme sanayi, plastik işleme sanayi, beyaz eşya, mobilya, spor ve eğlence, metal ve cam cephe konstrüksiyonları, elektronik endüstrisi, ısıtma ve soğutma cihazları üretimi ve ambalaj sektörleri olmak üzere pek çok alanda kendine yer edinmiştir.

 

Tüm bu sektörlerdeki ortak amaç kalite, maliyet ve çevresel faktörler bakımından optimumu sağlayıp, yüzey ve endüstriyel kaplama işlemlerinde verimliliği artırmaktır. Firmalar bu hedeflere yönelik çözümlerini PaintExpo Eurasia 2017 & STT Show Eurasia 2017 de sunabileceklerdir. Hem katılımcılar hem ziyaretçiler bu platformda firmalarını temsil ederek yeni ürün ve teknolojilerle tanışmanın yanı sıra yeni iş olanakları yakalayıp, sektör bağlantılarını güçlendirme fırsatı yakalayacaklardır. 

 

PaintExpo Eurasia 2017‘de dünyanın pek çok yanından gelen katılımcı firmalar ıslak boyama, toz kaplama ve rulo kaplamaya yönelik hammaddeler, sistemler, uygulama teknolojileri, otomasyon ve konveyör teknolojileri, temizlik ve ön işlemler, kurutma ve sertleştirme işlemleri, çevre teknolojileri, geri dönüşüm ve atık bertarafı, aksesuarlar, ölçme ve test teknolojileri, kalite güvence gibi pek çok konuda ürün ve hizmetlerini sektör profesyonellerine sergileyeceklerdir. Bununla beraber STT Show Eurasia 2017 ise, kaplama sektörüne hizmet eden yüzey işlem ve galvaniz kimyasalları, sıcak daldırma galvaniz, makine ve teknoloji firmalarını bir araya getirecektir.

 

PaintExpo Eurasia 2017 & STT Show Eurasia 2017, İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarında “Pre-treatment / Ön İşlem”  hizmeti veren firmalar ile “Finishing System / Son İşlem” hizmetleri sunan firmaları bir araya getirerek hem katılımcı hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunacaktır.

 

PaintExpo Eurasia & STT Show Eurasia 2015 İstatistikleri

 

3 gün boyunca PaintExpo Eurasia fuarını 2.446 sektör profesyoneli ziyaret ederken, STT Show Eurasia 1.818 yerli ve yabancı sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi. Toplamda 4.250'den fazla ziyaretçi çeken, 41'i 21 farklı ülkeden gelen yabancı firma olmak üzere 147 firmanın doğrudan katılım gösterdiği iki fuar katılımcı firmaların önemli iş bağlantıları kurmalarına ön ayak oldu.

 

Fuarlarla eş zamanlı düzenlenen Workshop / Presentation programı dahilinde 2 gün boyunca yurtiçi ve yurtdışından gelen uzmanlar tarafından 9 sunum gerçekleştirildi. Bu sunumlar sayesinde birçok ziyaretçi ve katılımcı firma son yenilikleri tanıma fırsatı buldu.

 

 

 

Diğer Haberler