Tarih : 01.06.2017 - 11:34

Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu

Fuarcılık sektörü, İstanbul Fuar Merkezi'nin Cemile Sultan Korusu tesislerinde düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Konuklar iftar programı öncesi nefis bir manzara eşliğinde 2017 yılının ilk dönemine ait fuarların performansını değerlendirme fırsatı buldular.

 

İDTM (İstanbul Dünya Ticaret Merkezi) Genel Müdürü Rüştü Argıt iftar programında kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında 2017 yılının ilk yarısının bütün olumsuzluklara rağmen başarılı geçtiği yönünde değerlendirmede bulunan Argıt, bu dönem içerisinde İFM'de 91 adet fuar gerçekleştirildiğini ifade etti. Belirsizliklerin olduğu bir ortamda gösterilen bu performansın 2018 yılının çok daha başarılı geçeceğine ilişkin işaretler verdiğini sözlerine ekledi. 

 

Kurumsal Tanıtım Grubu'nu temsilen fuaraktuel.com'un Genel Yayın Yönetmeni Saim Bozdemir ve Editörümüz Celaleddin Çağlayan da iftar yemeğine iştirak etti. İftar yemeğinde Türkiye'de fuar organize eden temsilcilerin yanı sıra fuarcılık sektörüne hizmet eden pek çok sektör temsilcisi hazır bulundu. Ayrıca SSTD'yi (Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği) Yönetim Kurulu Üyeleri Kurumsal Tanıtım Genel Müdürü İsmail Aslan, Sedef Grup Ortaklarından Gökhan Akbulut temsil etti.

Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu Fuarcılık Sektörü İFM'nin İftarında Buluştu

Diğer Haberler