Tarih : 22.12.2016 - 10:46

Sağlık Bakanlığı'ndan Expomed'e Destek

2017 yılında  T.C. Sağlık Bakanlığı çatısı altında yer alan kurumlar expomed Eurasia 2017 Fuarı'nda ağırlanarak, sektörü buluşturmaya devam edecek. expomed Eurasia T.C. Sağlık Bakanlığı'nın desteklediği, logosunun fuarla birlikte anılmasına izin verdiği Türkiye'nin lider medikal fuarı olarak 30 Mart - 2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez kapılarını Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde açacak.

 

“Sağlıkta Dönüşüm Programı” çerçevesinde ülkemizdeki sağlık yatırımlarında ciddi bir artış yaşandığı bu süreçte, medikal sektöre iş hacmi yaratma fırsatlarına da olanak sağlayan T.C. Sağlık Bakanlığı, üst düzey yöneticileri ve yetkilileri, 81 ilin Kamu Hastane Birlikleri Yöneticileri, İl Sağlık Müdürlükleri, İl Halk Sağlığı Müdürlükleri, Tıbbi Cihaz Kurumu, Sosyal Güvenlik Kurumu Yetkilileri ve Yöneticileri ile expomed Eurasia 2017 Fuarı'na davetli olacak.

 

KOSGEB Katılımcılara Destek Veriyor

 

T.C Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) expomed Eurasia 2017 ve labtechmed Eurasia 2017 Fuarları'na katılan kobilerin fuar katılım bedellerini belli oranlarda karşılıyor. Kobilerin gelişimine ve fuarlar yoluyla dünyaya açılmasına destek olmak amacıyla KOSGEB tarafından verilen bu destekten yararlanmak isteyen fuar katılımcılarının; bağlı bulundukları ildeki KOSGEB Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Diğer Haberler