Tarih : 05.11.2019 - 11:08

SILMO, Optik Sektörünü Yeniden Bir Araya Getiriyor

Silmo İstanbul 2019 Optik Fuarı 21-24 Kasım tarihlerinde “Gözlüğe Dair Herşey” mottosuyla tüm ziyaretçi ve katılımcılarına, kusursuz bir iş platformu ve birlik ortamı sunmaya devam ediyor.

 

21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında tüm katılımcılarıyla birlikte ziyaretçilerini de İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de 9. – 10. ve 11. salonlarda bekliyor olacak.

 

Fuar Konusu: Gözlük çerçeveleri, güneş gözlükleri, spor gözlükleri, koruyucu gözlükler, gözlük kılıfları, saatler, optik camlar, kontak lensler, kontak lens aksesuarları ve bakım ekipmanları, güneş gözlüğü camları, optimetrik, oftalmolojik cihazlar ve aksesuarları, optimetrik, oftalmolojik ölçüm tanı ve tedavi cihazları, optik atölye ve laboratuvar için aletler, gözlük yedek parçaları, optik endüstri makineleri.

 

 

Ziyaretçi Profili: Optisyenler, cam imalatçıları, çerçeve imalatçıları, yedek parça ihracatçıları ve satıcıları, makina ithalatçıları ve satıcıları, perakende mağazalar ve mağaza zincirleri, malzeme firmaları, distribütörlük almak isteyen firmalar, designerlar, sektör kurumları, göz doktorları, göz ve gözlük kurum ve kuruluşları, gözlük aksesuar üreticileri.

Diğer Haberler