Tarih : 24.08.2016 - 09:25

Rulman Üreticileri Roll Expo'da Gövde Gösterisi Yaptı

Demos Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Roll Expo (Rulman Fuarı), 2014 ve 2015 yıllarında gördüğü büyük talep üzerine, 1,5 yıl aradan sonra 2016’da da kapılarını tüm sektör ziyaretçilerine açtı. Bu kez 4 gün olarak 01 – 04 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenen Türkiye’nin tek Rulman Fuarı, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde yapıldı.

 

Onlarca Firma ve Binlerce Ziyaretçi Bu Fuarı Bekliyor

 

Türkiye’nin önde gelen rulman üreticilerinin gövde gösterisi yaptığı Roll Expo’da; makine aksamlarının en önemli parçalarını oluşturan Rulman, Kayış, Dişli, Segman, Kasnak, Zincir ve Sızdırmazlık elemanları, hep birlikte sergilendi. 100’e yakın firmanın katılımcı olarak yerini aldığı fuar, binlerce kişiyi ağırladı.

 

Zengin Katılımcı Profili, Binlerce Ziyaretçi…

 

Onlarca markanın, binlerce ziyaretçiye tanıtıldığı fuar için makine, motor ve güç aktarım sistemlerinin en önemli parçası olan rulman, kayış, dişli, segman, zincir ve sızdırmazlık elemanları üreticileri, aynı çatı altında bir araya geldi.

 

Fuarda, otomotiv, iş makinesi, gemi, deniz taşıtları ve yan sanayi üreticileri, tersaneler, uçak ekipmanları ile tren, vagon üreticileri ile bu sektörlerin yan sanayi üreticileri yer aldı. Ayrıca, yükleme- boşaltma konveyör üreticileri, asansör üreticileri,  elektrik motoru, endüstriyel, tekstil, gıda, enerji üreticileri, organize sanayi bölgelerindeki firmalar da boy gösterdi.

Diğer Haberler