Tarih : 25.01.2017 - 15:32

fuaraktuel.com 5 Yaşında

“Türkiye’nin tek güncel fuar haberleri sitesi” sloganıyla 2012 yılında yayın hayatına başlayan fuaraktuel.com'un çalışanları, haber sitemizin 5. yılını kutladı. Kurumsal Tanıtım Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren haber sitemizin Güneşli'de bulunan merkezinde gerçekleştirilen mini törende, imtiyaz sahibi ve Genel Müdür İsmail Aslan, Genel Yayın Yönetmeni Saim Bozdemir ile ekibin diğer üyeleri Leman Süleymanoğlu, Funda Öz, Veysel Bıçakçı’nın katılımıyla 5. yıl pastası kesildi.

 

Şef Editör Celaleddin Çağlayan'ın dış görev nedeni ile bulunamadığı törende konuşan İsmail ASLAN, "Ülkemiz ekonomisi açısından hayati öneme sahip olan fuarcılığımızın merkez medyası olarak 5 yıl evvel çıktığımız yolda yaptığımız çalışmalar umduğumuzun üzerinde neticeler sağladı. Fuarcılığın bileşenleri arasındaki iletişime direkt katkı sunmakta olduğumuz, bizzat muhataplarımız tarafından sıklıkla ifade edilmektedir. Başında bulunduğum Kurumsal Tanıtım grubunun diğer üyeleri olan Kurumsal Fuarcılık ve Fuar Prodüksiyon şirketleri ile fuarcılığa yaptığımız yatırımlar fuaraktuel.com ile taçlanmıştır. Hepinize başarılı çalışmalarınız için teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

 

2016 yılı sonunda yenilenen yüzüyle görsel olarak da güncelliği yakalayan Fuaraktuel.com, 5 yıldır artan içerik kalitesi ve standartlarıyla yoluna devam ediyor.

fuaraktuel.com 5 Yaşında fuaraktuel.com 5 Yaşında fuaraktuel.com 5 Yaşında

Diğer Haberler