Tarih : 07.05.2019 - 10:06

CHINA HOMELIFE, ÇİN İLE TİCARETİ GÜÇLENDİRECEK

6.Çin Ürünleri Fuarı - China HomeLife Turkey 2019, dünyanın en geniş kapsamlı Çin İhraç Ürünleri Fuar serisinin Türkiye ayağı 23 Mayıs'ta İstanbul Fuar Merkezi’nde 800'ün üzerinde Çin’li katılımcı ile tekrar kapılarını açmaya hazırlanıyor.

China Homelife Turkiye - 800'ün üzerinde önde gelen Çin'li tedarikçinin katılımıyla China Homelife Turkey, Türkiye'de Çin'in önde gelen firmaları ile işbirliği yapmak isteyen profesyoneller için etkili bir platform olacaktır. Çin Ürünleri Fuarı'nın 6.sı ithalatçılar ve alıcılara eşsiz bir fırsat sunacak, rekabet edilebilir fiyatlarda,800'ün üzerinde Çinli tedarikçinin yüksek kalitede ürünlerini İstanbul'a getirecek.

Bu yılki fuarda sergilenecek ürün grupları: Çin’den seçkin üretici ve tedarikçilerin yer aldığı Tekstil ve Hazır Giyim, Mobilya, Ev Gereçleri ve Züccaciye, Yapı Malzemeleri ve Ekipmanları, Mutfak ve Banyo Donanımları, LED ve Aydınlatma Ürünleri, Hediyelik Eşya, Gıda ve Teknolojileri, Hırdavat ve El Aletleri, Makine.

Çin iş yaşamının öncü yön vericisi Meorient Uluslararası Fuarcılık, Şangay işbirliği ile Sinerji Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar sadece Türkiye'den değil aynı zamanda Orta Doğu, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Doğu Avrupa’dan gelen ziyaretçileri de ağırlayacak.

China Homelife dünya genelinde 12 ülkede yılda bir kez düzenlenir: Türkiye, Polonya, Meksika, Mısır, Brezilya, Ürdün, Güney Afrika, Hindistan, Kazakistan,Birleşik Arap Emirlikleri, Kenya, Nijerya. Pazardaki 22 yıllık deneyimiyle, Meorient Uluslararası Fuarcılık güvenilir Çinli üreticiler ile ithalatçılar, toptancılar ve büyük alıcılar için iş ilişkileri fırsatlarını artırmayı vaat ediyor

Diğer Haberler