Tarih : 09.04.2017 - 09:17

Yeni Yılın Yeni Trendleri Beauty Eurasia'da

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı olan BeautyEurasia, 27 – 29 Nisan 2017 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde 13’üncü kez gerçekleştirilecek. 36 ülkeden 450 katılımcı firmayı ağırlamayı hedefleyen BeautyEurasia, bu sene kozmetik, tırnak ve saç şovlarına ayrılan özel alanıyla kozmetik ve güzellik sektörünün en son trendleri sergilenecek.

 

Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey bünyesinde yer alan Platform Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen 13. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı - BeautyEurasia; 27 – 29 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı olan BeautyEurasia; dünyanın dört bir yanındaki üretici ve tedarikçilerin ürün, hizmet ve teknolojilerini bir araya getirecek.

 

36 ülkeden 450 firmanın katılımı hedeflenen fuarda dünyanın dört bir yanından gelecek kozmetik, güzellik ve kuaför ürünlerinin yanı sıra, saç ve tırnak uygulamalarının yapılacağı bir şov alanı bulunacak. 2017 yılının yeni saç, tırnak renk ve trendlerinin tanıtılacağı fuarda, ziyaretçiler ve katılımcılar, yeni saç ve tırnak ürünlerini takip edebilecek, kullanım şekillerini görebilecek, kozmetik trendlerini yakından inceleyebilecek, yeni tasarımlar hakkında bilgi sahibi olabilecek.

 

Üç gün boyunca 10.000 kişinin ziyaret etmesi hedeflenen 13’üncü BeautyEurasia; Kişisel Bakım Ürünleri, Parfüm & Deodorant, Profesyonel Güzellik & Kuaför Salonu Ürünleri, Profesyonel Güzellik & Kuaför Ekipman ve Mobilyaları, Renkli Kozmetik, Doğal Kozmetik, Dermokozmetik, Saç Bakım Ürünleri, Bebek Kozmetik Ürünleri, Ecza Ürünleri, Estetik Ürün ve Cihazları, Hammadde, Ambalaj, Makine, Private Label & Fason Üretim, Tırnak Bakımı & Tırnak Süsleme ve Temizlik & Hijyen Ürünleri başta olmak üzere pek çok ürün profiline ev sahipliği yapacak.

 

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik zirvesi olan 13. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı - BeautyEurasia; güzellik ve kozmetik konularında ihtisas sahibi, karar verici, yönetici, satın almacı ve diğer profesyonel ziyaretçilerin katılımıyla 27 – 29 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarı ziyaret etmek isteyenler www.beautyeurasia.com adresinden kolayca ücretsiz online davetiyelerini alabilecek.

Diğer Haberler