Tarih : 03.05.2017 - 09:13

Ödüllü Yatlar CNR Avrasya Boat Show'da

CNR Boat Show, Ataköy Marina Mega Yat Limanı'nda başladı. 3-7 Mayıs'ta yapılacak fuarda fiyatları 3 bin TL'den 5 milyon Euro'ya kadar değişen tekneler satışa çıkıyor.

 

Açılışta konuşan Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri Genel Müdürü Süheyl Deıııirtaş, "Bir veya bir- Gökhan Karakaş İstanbul kaç büyük yatın zoraki uğraşlarla girip çıkabildiği her marina bir mega yat marinası değildir. Bir marinanın bu ismi kazanabilmesi için yeterli derinliğinin olması, en az 12 adet, 40 metre ve üstü mega yata aynı anda hizmet verme kabiliyeti bulunması gibi pek çok özelliği olması gerekiyor. 25 metreden 100 metreye kadar uzunluktaki 232 mega yata aynı anda ev sahipliği yapma kapasitesine sahip yat limanını 62 milyon dolarlık yatırımla ülkemize kazandırdık" dedi.

 

CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel ise, "Fuarımızda, fiyatları 3 bin liradan başlayan ve milyonlarca liraya kadar uzanan 100'e yakın sıfır ve ikinci el tekne, mega yat, bot ve yelkenli sergiliyoruz. Fuarımızda her bütçeye uygun teknelerin yanı sıra jet ski, flyboard ve sektöre ait tüm aksesuar ve ekipmanlar da yer alıyor. CNR Avrasya Boat Show'da Bulgaristan, Rusya, İngiltere, İspanya, Fransa, Yunanistan, İran ve İtalya başta olmak üzere çok sayıda ülkeden gelecek VIP ziyaretçileri ağırlayacağız. Bu yıl fuarımızda yerli ve yabancı 50 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler