Tarih : 07.11.2020 - 20:30

HOSTECH BY TUSİD FUARI'NIN TARİHİ BELLİ OLDU

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 dolayısıyla ertelenen fuarlar yeni normal kapsamında tüm önlemlerle tekrar düzenlenmeye başladı. Horeca sektörünün önemli fuarlarından Hostech by TUSİD Fuarı da 22-26 Haziran 2021 tarihinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Sektörün en önemli fuarlarından Hostech by TUSİD Fuarı için tarih belli oldu. CNR Holding'ten gelen açıklamaya göre 22- 26 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleşecek fuar için tüm hazırlıklar hızla sürüyor. Yetkililer, "Fuarcılık sektörünün Türkiye'deki en güçlü temsilcisi olan CNR Holding olarak; TUSİD- Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği ve sektöre öncülük eden yerli ve yabancı firmalarla yaptığımız istişareler ve katılımcı firmaların çoğunluğundan gelen taleplerin sonucunda fuarımızın ticarete olan katkısının en verimli şekilde geçmesi için fuarın 22-26 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşmesi hususunda mutabık kalınmıştır" açıklmasında bulundu.

 

İnovasyon alanına sürekli yatırım yapan Türk horeca sektörünün lider firmalarının yanı sıra dünyanın en önemli üreticilerinin yer alacağı fuar, kurumsal satın almacıların yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcıları ağırlayacak. HOSTECH by TUSİD - Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından, bulaşıkhaneye birçok üreticinin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü ziyaretçilerine sunacak.Kaynak:Gastronomiturkey

Diğer Haberler