Tarih : 14.09.2017 - 09:45

UZUN VE SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRRI BU FUARDA

Sektörün önemli markaları, sporseverler ve sağlıklı yaşama önem verenler, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda buluşuyor. Bugün itibariyle açılışını gerçekleştiren fuar 17 Eylül Pazar gününe kadar spor tutkunlarını ağırlayacak.


 
TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş,  tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da 2’ncisi düzenlenen ve federasyonlar ile spor kulüplerinin de çeşitli aktivitelerle yer aldığı Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda, spor ekipman ve donanımları, sporcu sağlığı ürünleri, spor giyim ve aksesuarları, beslenme ve gıda takviyeleri, outdoor ve doğa sporları, spor eğitim ve programları, spor merkezleri ve kulüpleri, kozmetik ürünler tek çatı altında sergileniyor.


 
Dünyada 1.7 trilyon dolar ve Türkiye’de 7 milyar dolarlık değere sahip olan pazar, bugün dünyada en çok büyüyen ve ilgi duyulan sektör konumunda. Türkiye spor pazarının gelişmesinde önemli rol oynayan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı bu yıl da katılımcı markaları hedef kitleleri ile buluşturacak.


 
Sektörün önemli markalarını, sporseverleri ve sağlıklı yaşama önem verenleri bir araya getirmek için yola çıkan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nın, yurtiçinden olduğu kadar yurt dışından gelen 65 binin üzerinde spor tutkununu bir araya getirmesi bekleniyor.


 
 
TÜYAP’ta dört gün yer yerinden oynayacak
 
Fuar boyunca 10:00-20:00 saatleri arasında, farklı alanlarda oluşturulan sahnelerde, Spinning’den  Yoga’ya; Pilates’den Cardio’ya kadar birçok uygulamalı ve teorik etkinlikler ile ziyaretçiler keyifli anlara tanık olmanın mutluluğunu yaşayacak. Türkiye’de ikinci kez gerçekleştirilecek fuara, federasyon ve spor kulüpleri de çeşitli aktiviteler ile katılım gösterecek.


 
Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından “Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası  Milli Takım Seçmeleri” , Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından “Marmara Kulüpler Kick Boks Turnuvası”,  Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından “Bayanlar 3 Bant ve Bayanlar Pool (Amerikan) Bilardo Turnuvası ve Semih Saygıner Şovu” nun gerçekleştirileceği Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na, önemli sporcular da katılım sağlayacak.

Diğer Haberler