Tarih : 07.10.2019 - 11:59

ALÜMİNYUM SEKTÖRÜNÜN 2019 BULUŞMASI

2019 yılının en büyük metalurji buluşmalarından olan ALUEXPO 2019 ihtisas fuarı yine tüm aluminyum sektörünü bir araya getirmek için hazırlanıyor. Aluminyum sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri aynı çatı altında bulabileceğiniz bu eşsiz platform 10-12 Ekim 2019’ de kapılarını tüm katılımcı ve ziyaretçilerine açıyor.

 

Türk Alüminyum Sanayi’nin üretici firmalarının, ürünlerine pazar bulacağı ve üretim sürecinde kullanacağı malzeme, makina, ekipman ve teknolojiyi seçeceği bir iş platformu oluşturmayı amaçlayan ALUEXPO Fuarı, Türkiye ve Avrasya Bölgesi olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen alüminyum sektörü ilgililerinin bir kez daha buluşma noktası olmayı hedefliyor.

 

TALSAD – Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği ve TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası tarafından desteklenen, alüminyum sektöründe üst düzeyde kaliteyi arayan firmaların Türkiye’deki tek buluşma adresi olan ALUEXPO 2019, katılımcılarına yeni pazarlar, yeni müşteriler kazandırmak, uluslararası ilişkilerini geliştirmek, ürünlerini ülkemizin yanısıra komşu coğrafyadaki hedef kitlelere tanıtmak, mevcut satışlarını ve iş bağlantılarını koruyup güçlendirmek, rekabet şartları oluşturmak ve Türk pazarına yatırım yapmak isteyen uluslararası firmalara alüminyum sektörünü tanıtmak açısından yine çok önemli bir platform hazırlayacak.

 

ALUEXPO, firmanızın faaliyet konusunu, hizmetlerinizi, çalışma arkadaşlarınızla elde ettiğiniz başarıları Avrasya’ya göstererek yurtdışındaki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tek platformdur. ALUEXPO, katılımcılarına uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmaları için en etkin pazarlama yöntemi olan, profesyoneller, ithalatçılar ve distribütörler ile yüzyüze görüşme fırsatını verir ve bunun için en uygun ortamı sağlar.

 

Sektörün dört gözle beklediği fuarı kaçırmayın!

 

ALUEXPO 2017 – 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, 5-7 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

 

ALUEXPO ihtisas fuarında bu yıl, 162’i Türkiye’den ve 157’si yurtdışından olmak üzere 33 ülkeden toplam 319 katılımcı yer aldı. ALUEXPO 2017 yeni bir ziyaretçi rekoruna imza attı. Dünya’nın dört bir yanından gelen binlerce alüminyum sektörü temsilcisi, alüminyum kullanıcısı ve alüminyum ticareti ile ilgilenen profesyoneller üç holde düzenlenen fuarı üç gün boyunca yoğun biçimde ziyaret etti. Her bir katılımcının standını dolduran ziyaretçiler iş bağlantılarını kurarak başka stantlara geçtiler. Yabancı alım heyetleri fuara ayrı bir canlılık kattı. Sadece fuar süresince yapılan satışlar ve anlaşmalar değil, fuar sonrasına yönelik olarak yapılan görüşmeler ile büyük bir ihracat potansiyeli açığa çıktı. ALUEXPO 2017 yerli ve yabancı tüm katılımcı ve ziyaretçilerinde büyük bir memnuniyet oluşturarak kapılarını kapattı.

Diğer Haberler