Tarih : 27.10.2017 - 09:35

45. Tokyo Otomobil Fuarı: Otomobilin Ötesinde

Tokyo'da geleneksel olarak düzenlenen araba fuarı bu yıl 45. kez kapılarını misafirlerine açtı. Yeni modellerin sergilendiği Tokyo Otomobil Fuarı'nda kullanıcılar markaların geliştirdiği yeni teknolojileri deneme fırsatı buldu.

 

‘Otomobilin Ötesinde’ sloganıyla düzenlenen Tokyo Otomobil Fuarı’nda Japon markaları gövde gösterisi yaptı. Fuarda sürücüsüz otomobiller ve geleceğin teknolojileri sergilendi.

 

Bu yıl 45'incisi düzenlenen Tokyo Otomobil Fuarı'nda geleceğin otomobilleri ve teknolojileri vitrine çıktı. Japon otomotiv firmalarının gövde gösterisi yaptığı fuarda, sürücüsüz ve bağlanabilir otomobiller ilk kez sergilendi. 64 yeni modelin dünya tanıtımı yapıldı.AVRUPALI MARKALAR
'Otomobilin Ötesinde' sloganıyla düzenlenen fuara, 14 Japon markasının dışında Alpina, BMW, Citroen, DS, Mercedes-Benz, Peugeot, Smart, Renault, Volkswagen, Volvo Car gibi Avrupalı markalar da katıldı. İki yılda bir düzenlenen Tokyo Otomobil Fuarı'nı yaklaşık 800 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. 2015'teki fuarı 812 bin kişi ziyaret etmişti.

 

27 Ekim'de kapılarını aralayan fuar 5 Kasım tarihine kadar otomobil meraklılarını ağırlayacak.

Diğer Haberler