Tarih : 10.02.2018 - 11:39

Fuar Takvimi Güncellendi!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) yayınladığı 2018 fuar takviminde güncelleme yapıldı. Mevcut takvime aralarında bu sene 5.si düzenlenecek Uluslararası Sleepwell Expo ve 4.Uluslararası Eurasian Composites Show 2018 ile İstanbul Havacılık Eğitim Fuarı IFTE 2018 gibi fuarların bulunduğu 29 adet fuar eklenirken, takvimde yer alan Mart, Nisan ve Mayıs aylarındaki pek çok fuarın daha ileri tarihlere ertelendiği görülüyor.

 

Daha önce 24-27 Ekim tarihleri arasında düzenleneceği duyurulan önemli fuarlardan Ev Tekstili ve Dekorasyonu Fuarı Hometex 2018 ise geriye çeklien fuarlar arasında yer alıyor. CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Hometex’in yeni tarihi 26-29 Eylül 2018 olarak belirlendi.

 

Yeni eklenen fuarlardan Thor Expo Fuarcılık tarafından ilk kez düzenlenecek UNIBIKE İstanbul Bisiklet ve Bisiklet Ekipmanları Fuarı, özellikle bisiklet firmalarının bu sene Motobike İstanbul Fuarı’na katılamamaları nedeniyle oluşan fuar ihtiyacını karşılayacak gibi görünüyor.

 

Atis Fuarcılık tarafından ilk kez İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Çay Fuarı İstanbul ise konsepti itibariyle dikkat çekiyor.

 

Öte yandan, yeni güncellemeyle birlikte CNR Expo’nun geçtiğimiz sene ilkini düzenlediği mobilya fuarı Furniture İstanbul’un süresi uzatılarak, 5 günden 6 güne çıkarıldı.

 

9 Şubat tarihli güncellemede ayrıca, geçtiğimiz sene iptal edilen Gayrimenkul, Finansman, Yatırım, Proje Yönetimi ve Geliştirme Fuarı Cityscape Turkey’in bir kez daha iptal edilmiş olması dikkat çekti.

 

Takvim güncellemesini buradan, 2018 yılı genel Yurtiçi Fuar Takvimi’ni ise buradan indirebilirsiniz.

Diğer Haberler