Tarih : 01.05.2017 - 09:10

Sodex Ankara Sektördeki Yeniliklerin Adresi Olacak

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Pompa, Vana, Tesisat sektörünün Avrasya bölgesindeki en önemli etkinliği olan ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nın tecrübesi ve bilgi birikimi ile uzun yıllardır düzenlenen SODEX Ankara 2017 Fuarı, farklı coğrafyalarda gelişmek isteyen firmaları ağırlayarak sektörün önemli aktörlerinin yanısıra kamu ve özel sektörden önemli ziyaretçileri de 10-13 Mayıs 2017 tarihleri arasında başkentte ağırlayacak.

 

2017 yılında sektörün yerli ve yabancı birçok aktörü ile buluşmaya hazırlanan Ankara, 10-13 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ato Kongre ve Sergi Merkezi’nde  yine Sodex Ankara Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Etkin yurt içi ve yurt dışı tanıtımları ile, hedef sektör-ziyaretçi paralelinde devam eden çalışmalar doğrultusunda Sodex Ankara Fuarı bir kez daha sektörün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

 

Türkiye’nin başkenti, sektör için stratejik önem taşıyan birçok şehre olan yakınlığı ile Ankara, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Pompa, Vana, Tesisat sektörlerinin profesyonel katılımcı ve ziyaretçilerini bir araya getiriyor. Katılımcı firmalar kamu sektörüyle ve çevre illerdeki müşterileriyle buluşurken, ziyaretçiler de sektördeki en son yenilikleri takip etme olanağı buluyorlar.

 

Türkiye’nin önde gelen sektör firmaları SODEX Ankara’da yerlerini alıp, en son teknolojiye sahip çevre dostu ürünlerini bu fuarda sergileyecekler. SODEX Ankara Fuarı sektörün önemli oyuncularıyla mühendislik, mekanik, taahhüt ve satın almayı gerçekleştiren Türkiye’nin en büyük firmalarını buluşturacak.

 

Bu fuar sadece Ankara’dan değil, Anadolu’nun bir çok yerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve karar vericileri bir araya getirerek bilgi alışverişi yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Diğer Haberler