Tarih : 02.03.2017 - 12:29

Franchise Expo Eurasia Fuarı Ertelendi

13-16 nisan 2017 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi beklenen bölgenin ilk bayilik fuarı FRANCHISE EXPO EURASIA, fuar tarihlerinin referanduma denk gelmesi sebebi ile ertelendi.

 

Anadolu yatırımcılarının merakla beklediği, ANTALYA BAYİLİK FUARI, 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Arı Fuarcılık organizasyonu ile Antalya Expo Center - ANFAŞ’da düzenlenecek.

 

Bu yıl ilk kez Antalya’da düzenlenecek olan Franchise Expo Eurasia’nın ertelenmesi ile ilgili konuşan Arı Fuarcılık Genel Müdürü Savaş Kemal Burkay ‘’ Daha önce 13-16 Nisan tarihlerinde planladığımız fuarın referandum tarihine denk gelmesinden dolayı fuarı 18-21 Mayıs 2017 tarihlerine erteledik. Seçimle birlikte yaşanacak yoğunluğun hem bizleri hem de katılımcı ve ziyaretçilerimizi etkilememesi adına böyle bir karar aldık. Fuarın ertelenmesi ile birlikte hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısında beklediğimiz sonuçları alacağımıza inanıyoruz.’’ dedi.

 

‘’Antalya Franchise Sektörünün Başkenti Olacak’’

Antalya’yı franchise sektörünün marka şehirlerinden biri yapacaklarını belirten Burkay ‘’ Bu yıl ilk kez yapılmasına rağmen fuara yoğun bir ilgi var. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak için fuarı daha verimli olacağına inandığımız ileri bir tarihe erteledik. Antalya’yı franchise sektörünün başkenti yapma sözümüzü tutup hem fuarı hem de Antalya’yı fuarcılık anlamında uluslararası arenada hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapacağız.’’ dedi.

 

 

Franchise Expo Eurasia 2017 - Antalya Bayilik Fuarı’nda gıda, hizmet, emlak, iklimlendirme, eğitim, telekom-bilişim, züccaciye, enerji, tekstil-hazır giyim, kuru temizleme, kişisel bakım-medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı-aksesuar, ayakkabı, mobilya, turizm, otomotiv ve enerji gibi farklı alanlardan yatırımcılar bir araya gelecek.

Diğer Haberler