Tarih : 13.10.2016 - 15:20

Sektörün Liderleri Jewelry Show'da Buluştu

4 gün boyunca Türk Ekonomi Bankası (TEB) sponsorluğunda CNR Expo’da tüm dünya genelinden mücevher alıcı ve satıcılarını bir araya getirecek, 31 yıldır kesintisiz UBM Rotaforte tarafından düzenlenen ‘‘İstanbul Jewelry Show’’ Fuarı kapılarını kapattı.

 

Ülkemiz Mücevher Sektörü ihracatının yüzde 80’ine yakın bir payının gerçekleştiği ‘‘İstanbul Jewelry Show’’ Fuarı’nda, Arap dünyası başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından, mücevher sektöründe yer alan önemli alıcılar Türkiye Mücevher Sektörü ile önemli işbirliklerine imza atmak üzere fuarı ziyaret etti.

 

100’ü aşkın ülkenin mücevher sektörü liderlerini ağırlayacak olan dünyanın 5.büyük mücevher fuarı, 43. Uluslararası “Istanbul Jewelry Show“da bu yıl Arap Ekonomik Birlik Konseyi’nin önde gelen isimlerinden; Kuveyt Prensesi Sheika Nawal Al Sabah’da konuk oldu.

 

Türkiye Mücevher Sektörü Görücüye Çıktı!

 

Mücevher sektörünün önemli oyuncularının ürün ve hizmetlerinin sergilendiği ve TEB sponsorluğunda gerçekleşen, 43. Uluslararası ‘‘İstanbul Jewelry Show’’ Ekim Fuarı’nda her yıl olduğu gibi birbirinden renkli etkinliklerle 800’ün üzerinde yerli ve yabancı firma yeni sezon tasarımlarıyla adeta yarıştı. Sadece mücevher sektörü profesyonellerinin ziyaret edebildiği fuarda, Türkiye başta olmak üzere Avrupa’dan Asya’ya, Uzak Doğu’dan Amerika’ya birçok coğrafyadan altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, yarı değerli ve değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman & yan sanayii, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma sektörlerinden 800’ün üzerinde dünyanın önemli mücevher marka ve firmaları çok özel koleksiyonlarını ve ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Diğer Haberler