Tarih : 19.11.2018 - 16:20

EVE DAİR HER ŞEY HOME&CONCEPT FUARI'NDA

Züccaciye, ev eşyaları ve dekoratif ürünlerden, mutfak gereçlerine, sofra takımlarından banyo ve bahçe aksesuarlarına kadar bir evin ihtiyacı olan tüm ürünlerin görücüye çıkacağı 2. Home&Concept Fuarı, Züccaciye ve Ev Eşyaları Sektörü’ne yeni bir soluk getirecek.

 

Yenilikçi, estetik ve yeni teknolojinin kullanıldığı son trend ürün ve tasarımların yer alacağı 2. Home&Concept Fuarı, sektörün en etkin 150’ye yakın marka ve üretici ile 90’a yakın ülkeden satın almacıyı tek çatı altında toplayacak.

 

Referans Fuarcılık tarafından organize edilen fuar kısa zamanda bölgenin önemli ticari platformu haline gelme, züccaciye ile ev eşyaları sektörünün küresel arenadaki konumunu güçlendirme konusunda emin adımlarla ilerliyor. 

  

Türkiye’nin dört bir yanından katılacak olan marka ve üreticiler evlere getireceği yenilikçi ürünlerle dikkat çekecek. Ayrıca bu yıl tüm dünyada öne çıkan geometrik desenler, etnik ve Afrika motifleri, vahşi hayvan figürleri, koyu renklerin altınla dansı gibi tüm yeni trendler de 2. Home&Concept Fuarı’nda yerini alacak. Marka ve üreticilerin büyüyüp gelişmesine katkı sağlayacak olan 2. Home&Concept Fuarı, yeni iş fırsatları ve pazarları ile ihracat hacmini genişletecek, ekonominin canlanmasına katkı sağlayacak. 

 

Yurt içinde ve yurt dışından zincir mağazaların, cadde mağazalarının, departman storeların, uzman mutfak mağazalarının, ulusal ve uluslararası marketlerin satın alma yöneticileri, ulusal ve uluslararası toptancılar, distribütörler, teknoloji mağazalarının yöneticileri, HoReCa satın almacılar, ulusal ve uluslararası internet sitelerinin yöneticileri ve tasarımcılar fuarın ziyaretçi profilini oluşturacak.

 

 “Türkiye kazansın” diyerek yola çıkan Referans Fuarcılık, 2. Home & Concept Fuarı ile Türk ürünlerinin ve markalarının dünyada bilinirliğini arttırmayı, Türk üreticilerin başarısının sadece ülkemizde sınırlı kalmayıp tüm dünyada yankılanmasını hedefliyor.

Diğer Haberler