Tarih : 11.07.2021 - 20:08

CNR 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 3 Ağustos'ta

Dünya mobilya sektörü tarafından merakla beklenen, uluslararası mobilya sektörünün ticari dengelerini şekillendiren CNR Mobilya - 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, her zamanki adresi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

  

En prestijli mobilya markalarının ürün sergileyeceği, CNR Mobilya – 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’na yabancı katılımcılar da oldukça ilgi gösteriyor. 60’ın üzerinde yabancı markanın katılacağı fuarda; Rusya, Özbekistan, Malezya, Mısır, Kuveyt, Sırbistan, Bulgaristan ve Moldova ülke pavilyonu olarak yer alacak.

 

CNR Mobilya – 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, Türk mobilya sanayinin en büyük ticaret platformu olmaya bu yıl da devam edecek. 50 bini yabancı, toplam 150 bin sektör alıcısının fihristinde sürekli yerini koruyan ve ziyaret edilen fuarda gerçekleşecek iş anlaşmalarının 2 milyar doları aşması bekleniyor.

 

Ayrıca, CNR Mobilya – 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nı ziyaret edecek olan yerli ve yabancı mobilya alıcıları katılımcı firmalarla B2B özel alanında iş görüşmeleri yapabilecek, ürünleri yakından görme fırsatı bulabilecek ve bu sayede yatırımlarına daha sağlıklı yön verebilecekler.

 

 

Diğer Haberler