Tarih : 07.05.2021 - 19:34

HOSTECH BY TUSİD 8 EYLÜL’DE KAPILARINI AÇACAK

Dünya Horeca sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan HOSTECH by TUSİD – Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, 8 Eylül’de, kapılarını 24’üncü kez açacak. Fuar; Türk ekonomisinin en büyük güçlerinden turizm sektörüne hizmet veren lider ve ihracatçı firmaları, dünyanın dört bir yanından otel ve restoran ekipmanı, gastronomi ve endüstriyel mutfak sektör temsilcileri ile bir araya getirecek.

 

 

HOSTECH by TUSİD, Horeca sektörü için düzenlenen en büyük alım heyeti organizasyonuna da ev sahipliği yapacak. Fuardan toplu alım yapacak yabancı uluslararası firma temsilcileri, özel olarak tasarlanan alanlarda, katılımcı firmalar ile B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek. Tamamen ticaret odaklı olan B2B iş görüşmelerinin neredeyse tamamı uzun soluklu iş anlaşmaları ile sonuçlanacak.

 

 

Kurumsal satın almacıların yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek yatırımcıların ziyaret edeceği HOSTECH by TUSİD’de, hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından bulaşıkhaneye kadar sektörün ihtiyaç duyacağı tüm ürün ve hizmetler yer alacak.

Diğer Haberler